00386 5 66 31 260 info@pef.upr.si

Tudi v šolskem letu 2023/2024 so na UP PEF potekale naravoslovne in matematične delavnice za otroke od 1. do 3. razreda.

Delavnice so bile za otroke brezplačne, vodile so jih študentke 3. (Eli, Janja, Sara, Tjaša in Zarja) in 4. letnika (Eva K., Eva S., Lara, Lea, Marija in Tara) dodiplomskega študijskega programa Razredni pouk ter študentki magistrskega študijskega programa Razredni pouk (Anja in Katarina) pod mentorstvom dr. Nastje Cotič, dr. Nataše Dolenc in dr. Marine Volk.

Otroci so prek različnih dejavnosti spoznavali naravoslovne in matematične vsebine, ki niso ozko vezane na učne načrte, temveč so za otroke zanimive ter razvijajo širše naravoslovno in matematično znanje ter mišljenje.

Otroci so med seboj spletli pristne prijateljske vezi in se veselijo ponovnega srečanja v jeseni.

Mentorice UP PEF se študentkam iskreno zahvaljujemo za samoiniciativnost in odgovornost pri organizaciji ter izvedbi delavnic.

Visited 1 times, 1 visit(s) today